Makaleler

Online bilinçaltı temizliği

Bilinçaltı temizliği, son dönemde en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Kişilerin geçmişte yaşadığı olumsuz olayların, kişinin gelecekteki hayatını etkilemesi, kişileri bilinçaltı temizliğine yöneltiyor. Bilinçaltı temizliği, popüler bir ifade olsa da toplumun büyük çoğunluğu tarafından ne işe yaradığı ve  kimler tarafından tercih edilmesi gerektiği bilinmiyor. Bilinçaltı temizliği, bir bilinci yok etme anlamına gelmiyor. Bilinçaltı temizliği ile, kişinin geçmişte yaşanan kötü olayın yeniden programlanarak hayatının geri kalanını en az etkileyecek hale getirilmesi sağlanıyor. Böylece kişi, geçmişindeki olaydan bağımsız olarak yaşamını daha dengeli ve sağlıklı şekilde devam ettiriyor.

Bilinçaltı temizliğinde en önemli konulardan biri, kişinin hayatında neyi değiştirmek istediğine karar vermiş olması… Kişinin online bilinçaltı temizliği sırasında rahatsızlığını tam olarak dile getirmesi, geçmişte yaşadığı olay nedeniyle tepkilerini, hislerini ve davranış modellerinin değiştirilmesini sağlıyor. Bilinçaltı temizliğinde kişinin hayatında neyi hedeflediğini, korkularını, geçmişte yaşadığı olayları net şekilde anlatamaması, bilinçaltı temizliği çalışmasının başarısız olma ihtimalini artırıyor.

BİR ŞEYİ BİLİNÇALTINDAN SİLMEK MÜMKÜN MÜ?

Bilinçaltı temizliği ile bir şeyi tamamen bilinçten silmek, en azından günümüzde mümkün değildir. Bilinçaltı temizliği ile hedef, olumsuz düşünceyle ilgili algıyı değiştirmek ve gelecek hayatta bu olayın etkisini azaltmaktır. Başarılı bir bilinçaltı temizliği ile bu olayın meydana getirdiği davranış çeşitleri ve düşünceler de bertaraf edilir.

İnternet üzerinde var olan ve herhangi bir etkisi bugüne dek kanıtlanamamış çeşitli tekniklerle, hipnoz çalışmasının yapılması tehlikelidir. Bilinçaltı temizliği gerçekleştiren uzmanlardan yardım alınmadan uygulanan bu yöntemler, problem yaşayan kişinin daha da depresif bir ruh haline girmesine neden olabilir. Bu nedenle bilinçaltı temizliği yaptırmak isteyen kişilerin, bugüne dek bu işlemi birçok kez gerçekleştirmiş uzmanlardan yardım alması, rahatsızlıklarının kesin bir şekilde giderilmesi için önemlidir.

ONLİNE BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ İLE YENİ HAYATINIZA ADIM ATIN

Ben Leyla Loyan Güçtaş olarak, bugüne dek online bilinçaltı temizliği yaptırmak isteyen kişilere yardımcı olarak onların hayatlarını daha sağlıklı şekilde idame ettirebilmesini sağladım. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda, bilinçaltı temizliği yaptırmak isteyen kişilerin problemlerini en hızlı çözüme ulaştırdım.

Siz de geçmişte yaşadığınız olumsuz olayların etkisinde kaldıysanız, şu anki yaşamınızda geçmişteki olaylarla sürekli karşı karşıya kalıyorsanız, benimle iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede, sizin problemlerinize benzer problemlerin nasıl giderildiğini öğrenebilir, online bilinçaltı temizliği ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanından, evinizden çıkmadan, online şekilde sıkıntılarınıza nokta koyabilirsiniz.

Bana telefon aracılığıyla ulaşmak için 05333698880 numaralı telefonu arayabilir, bunun yanı sıra Cumhuriyet Mahallesi Fatih Sultan Mehmet bulvarı No:53 Mersa Sitesi B Blok D:1 Nilüfer / Bursa adresinde yer alan ofisimi ziyaret edebilirsiniz.

Siz de yeni hayatınıza adım atmak için, hemen arayın.

Yazar Hakkında

Leyla GÜÇTAŞ

Yorum Yap veya Soru Sor

Yorum yapmak veya soru sormak için tıklayınız

Video

SON EKLENEN YAZILAR