Makaleler

Online bireysel koçluk

Bireysel koçluk, kişinin potansiyelinin ortaya çıkarılmasını, karşı karşıya kaldığı sorunları daha hızlı çözmesini, özel hayatını, aile ve iş hayatını daha sağlıklı bir şekilde yürütmesini, hedeflerine ulaşmak için doğru yolu izlemesini ve buna benzer birçok konuda üst seviyeye çıkmasını sağlar. Bireysel koç seçiminde en önemli faktörlerden biri, kişinin danışmanlık alacağı koçu iyi seçmesidir. Koç ile kişi arasında kurulacak olan bağ, kişinin hedeflerine daha hızlı biçimde ulaşmasını sağlayarak hayatını daha düzenli ve ilişkilerini daha sağlıklı hale getirir. Tabi bu durum bir anda değil, belirli bir sürecin sonunda gerçekleşir. Bu nedenle koçluk hizmeti alındıktan çok kısa süre hayatınızda büyük değişiklikler beklemek doğru olmaz. Planlı ve programlı şekilde gerçekleştirilen çalışmalar, sonucunda kişiyi başarıya ulaştırır.

NEDEN ONLİNE BİREYSEL KOÇ HİZMETİ ALMALISINIZ?

Potansiyelinizi ortaya çıkaramadığınızı düşünüyor ancak nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız,

Eğer kimse tarafından anlaşılamadığınızı düşünüyor ve hayal kırıklığı yaşıyorsanız,

Hayatınızla ilgili radikal – önemli bir karar almak üzeresiniz ancak kararınız konusunda emin olamıyorsanız,

Kişisel gelişiminizi artırmak ve iletişim yöntemlerinizi geliştirmek istiyorsanız,

Kendinizi daha iyi anlatmak ve karşınızdakini daha iyi anlamak istiyorsanız,

Hayatınızın kendi kontrolünüzden çıktığını düşünüyor, aldığınız kararlar nedeniyle kendinizi başarısız olarak nitelendiriyorsanız,

Hayatınızda denge, huzur, mutluluk arıyor ve hayal ettiğiniz hayatı yaşayamadığınızı düşünüyorsanız,

Bir hedefe sahipsiniz ancak o hedefe nasıl ulaşacağınızı bilmiyor, bu konuda yardım arıyorsanız,

Özel hayatınızda, aile hayatınızda, iş hayatınızda daha başarılı ve anlaşılır olmak istiyorsanız;

Bireysel koç hizmeti almalısınız.

BİREYSEL KOÇ NEYİ DEĞİŞTİRECEK?

Bireysel koçluk hizmeti alarak, hedeflerinizi daha net şekilde belirleyebilir ve bu ölçüde çalışmalarınızı gerçekleştirebilir, hedeflerinize daha hızlı şekilde ulaşabilir, zamanınızı daha verimli şekilde kullanabilirsiniz. Koçluk hizmetiyle birlikte karşı karşıya kaldığınız problemleri çözüme kavuşturabilir, potansiyelinizi ortaya çıkabilirsiniz. Koçluk hizmetiyle birlikte motivasyonunuzu artırabilir, kendinize olan güveninizi ve saygınızı üst noktaya taşıyabilirsiniz.

KOÇLUĞUN BAŞARISI KİŞİYE DE BAĞLIDIR

Bireysel koçluk konusunda en önemli konulardan biri de, koçluk yapılan kişinin bireysel koçuna olan yatkınlığıdır. Bireysel koçun planlarına uyan ve tavsiyelerini dikkate alan kişi, hedeflerine hızlı şekilde ulaşacaktır. Her koçun tavrı ve yöntemi farklı olduğu için, kişinin bireysel koçunu anlamaya ve uyum sağlamaya çalışması, bireysel koçluk hizmetinin başarısının artmasını sağlayacaktır. Görüşmeler sırasında bireysel koç ile kişi arasında dürüstlük ve açıklık olması, koçluğun verimliliğini üst seviye çıkaracaktır.

Leyla Loyan Güçtaş olarak; öğrenci koçluğu, kuantum yaşam koçluğu, hafıza teknikleri, motivasyon artırma eğitimi, ilişki koçluğu, sınav koçluğu ve yaşam koçluğunun yanı sıra online bireysel koçluk hizmetini de sunuyorum. Bugüne dek koçluk yaptığım birçok kişiyle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda hayatlarını düzenleyerek hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oldum.

Siz de Türkiye’nin her yerinden ve yurt dışından eğitimlerime katılabilir ve hayat kalitenizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Eğitimlerimizi WhatsApp ve Skype üzerinden alabilir, evden dışarı çıkmadan gerçekleştireceğimiz seanslarla başarılı olabilirsiniz.

Siz de benimle 05333698880 numaralı telefondan iletişime geçebilir ve konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Cumhuriyet Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:53 Mersa Sitesi B Blok D:1 Dominos Pizza Üstü adresinde bulunan ofisimi ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Leyla GÜÇTAŞ

Yorum Yap veya Soru Sor

Yorum yapmak veya soru sormak için tıklayınız

Video

SON EKLENEN YAZILAR