Mutlu Danışanlar

İçimdeki Gücü Buldum...

Eşimle boşanma aşamasında Leyla Hanım’a geldim. Sorunların eşimde olduğunu sanırken koçum sorunun benden kaynaklı olduğunu görmemi sağladı. Öncelikle kendi ruh halimi iyileştirmek çocuklarım ve eşimin de daha olumlu olmalarını sağladı. Her geçen gün yaşam kalitemiz benim tutumlarımın değişmesiyle arttı. Talep etmeyeceğim ve kararlı olamayacağım hiçbir şeye sahip olamayacağımı anladım.

Eşimi ve çocuklarımı yani ailemi çok sevdiğimi anladım. Spor yapmanın bana çok iyi geldiğini ve irademi geliştirdiğini öğrendim. Daha az konuşup ,daha çok susmam gerektiğini öğrendim. Ne söylediğim değil, nasıl söylediğimin önemli olduğunu fark ettim. Hayatımın iyi yönde değiştirme gücümün sandığımdan çok olduğunu öğrendim. Koçluk almasaydım ailemi dağıtıp üstelikte kendi gücümü fark etmeyerek, huysuz, mutsuz bir kadın olacaktım. Ayrıca ben çok şanslı olduğumu fark ettim çünkü doğru koça gelmiştim. Katkıları için koçuma bir ömür mutlu olması duasını gönderiyorum. Sevgi ve saygılarımla…
Okyanus

Yeniden Doğdum...

20 yıl boyunca çok başarılı bir iş hayatım oldu. Uluslararası üretim ve ticaret yapan fabrikaya sahiptim. Yaşım ilerledikçe herşeyin daha yolunda gitmesi gerekirken her geçen gün öfkeli geçimsiz bir insan oluyordum ve mutsuzluğum hiç sebepsiz artarak devam ediyordu ki eşim beni bu konuda defalarca uyarmasına rağmen (etrafımda ki herkesin bana göre kafası basmayan aptallar olduğunu düşünüyordum)Zamanla uykularım bozuldu. fabrikada çalışanlarımla, çevremde insanlarlada anlaşamaz oldum. Benim kafam bozuldukça işlerimde bozulmaya başladı. Bir anda herşeyimi kaybetme korkusu baş gösterdi.

Eşimin zorlamasıyla İstanbul’dan Bursa ya Leyla hanımla görüşmeye geldim. Geldiğimde de çok sinirliydim ben kendi başıma halledebilirim sanıyordum ama her geçen gün daha kötü hissedip gücümü kaybediyordum. Leyla hanım şuandaki kafa yapımla sadece sorun üretebileceğimi ancak bilinçaltı çalışmamızdan sonra geçmişin çöplerinden arındığımda çözüm üretebilecek ve huzurlu olacaktım. Leyla hanımdan aldığım koçluk sonucunda önce nefes alışlarım değişti, kendime güvenim geldi, kendi değerimi, ailemin kıymetini, fabrikadaki çalışanlarımın önemini anladım. Sanki Leyla hanımın ofisine simsiyah bir gözlükle girdim ve çıktığımda hafiflemiş ve hayatımdaki herşeyi daha iyi ve net görmeye başlamıştım.3 aylık bir çalışma sonucunda öncelikle iflas etmekten kurtuldum işlerimi daha da sağlam bir şekilde yoluna koydum. Ailemle ve çalışanlarımla çok daha iyi anlaşıyorum. Davranışlarım değişti yeni dostlar edindim. İyi ki Leyla Hanıma gelmişim .51 yaşımda iyi ki hayatımı ve kendimi değiştirdim mutlu ve başarılı olmanın tadını çıkarıyorum.. Herşey için sonsuz teşekkürler, Leyla hanım iyiki varsınız.
Pegasus

Korkularımı ve Negatif Düşüncelerimi Leyla Hanım’la Bıraktım...

MERHABA; Kendimi çok mutsuz, çaresiz ve hep olumsuz hissettiğim zamanlar çok olurdu . Korkularım vardı. Yılandan çok korkardım her an her yerde karşıma çıkacakmış gibi, yatarken bile arkamda yılan varmış hissine kapılırdım ve biraz korkumu yenmek için sırtımı duvara yaslar, odaya yüzümü dönüp yatardım. Yolda yürürken bir araç çarpıp öleceğimi düşünürdüm, karşıdan karşıya geçmeye cesaretim yoktu, alt veya üst geçide kadar yürüyüp oralardan geçmeyi tercih ederdim. Başıma olumsuz bir şey geldiğinde bütün günümün olumsuz geçeceğini düşünürdüm.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Leyla Hanım’a gittim, hep olumsuz düşündüğüm için Leyla Hanım’a giderken de bu korkularımı aşabileceğimi tam olarak düşünmüyordum. Kullandığı her cümlede bir pozitiflik vardı, benim kurduğum cümlelerde ise hep olumsuzluk olduğunu fark etti ve ilk başta çalışmalarımıza olumlu pozitif cümle kurmakla başladık. Daha sonraki çalışmalarda korkunun hiçbir şeye faydası olmadığını fark ettirdi bana. Korkunuz hiçbir şeye faydası olmadığını kendimizde biliyoruz fakat hayatımızda her zaman korkuya yer veriyoruz. Bunu aşabilmek içinde birinin desteğine ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Ben hayatımda değişikliği hemen kabullenen bir insan değilim, Leyla Hanım sağ olsun bana çok emek harcadı, desteğiyle korkularımı, negatif düşünmeyi bıraktım. Artık hayata gülümseyerek bakıyorum. pozitif düşünüyorum. Son olarak ta her çalışma sonunda ayrılırken sımsıkı içtenlikle sarılmasıyla kendi pozitifliğini bana aktarıyor, zaten o gün pozitif olmamak mümkün değil.

ÇINAR AĞACI

Zümrüte

Slm Leyla hanımla tanışmadan önce eşim başarılı bir işadamıyken geçirdiğimiz olumsuz bir olay sonrasında olumsuz hasta mutsuz işleriyle ilgilenmeyen ve zamanla evden dışarı çıkmayan birisi oldu. Evden çıkmama ve çalışmama süreci tam 5 yıl sürdü. Pek çok tedaviler aldı ilaçlar kullandı ancak hiç bir şey onu evden dışarı çıkaramadı. Beni çocuklarını gözü görmeyen kendi dünyasında yaşayan tamamen kendini eve kapatan eşim sürekli insanlara ve kadere müdahale edebileceğini düşünen ve süper güçleri olduğunu iddaa eden, yorgun evden dışarı çıkamayan birisiydi. Bazılarına göre şizofrenik belirtilerdi bunlar.

Leyla hanımla tanıştık konuştuk ve eşimin ve benim üzerimde uyguladığı bilinçaltı temizleme seansları ve koçluk seansları sayesinde kendimde ve eşimde inanılmaz değişklikler olduğunu gördüm. Sadece eşimde rahatsızlık olduğunu değil kendimdede bazı sorunlar olduğunu anladım. Eşim ilk çalışmadan sonra yavaş yavaş dışarıya çıkmaya başladı, ikinci ayın çalışmasından sonra işe gitmeye başladı aynı zamanda daha önce gördüğünü söylediği şeyler azaldı. Üçüncü koçluk seansından sonra eşim son derece normal ve işine tam olarak giden mutlu ve enerjik bir insan oldu. Leyla hanım bana eşime verdiği koçluk seanslarıyla benim ve eşimin değişmesi yanısıra hayata bakış açımızında değişmesini sağladı.

Düşüncelerimiz değişince davranışlarımızda değişti ve mutlu üretken insanlar olduk. Herşeyimiz değişti aynı şeklide eşiminde şuan eşim çok farklı bi insan mutlu işiyle ilgilenen çocuklarıyla oyun oynayan benimle sohbet eden biri ve bu beni çok çok mutlu ediyor. Buda tabikide önce Alalhın sonra da Leyla hanımın sayesinde oldu gerçekten Leyla hanımı tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum umarım herkes bizim kadar şanslı olur ve Leyla hanımla tanışma şansını yakalar hayatımı beni eşimi her anlamda değiştiren Leyla Hanım’a ne kadar teşekkür etsem az hayatımdan asla ve asla çıkaramayacağım insanlardan biri Rabbim Leyla Hanım’a sağlık güç kuvvet versin bizi ondan ayırmasın sizi çoooook seviyoruumm Leyla hanım
Müberra

Biz de Varız...

Bakımlı bir konak ile içinden dumanlar tüten bir harabe… İkincisiydim. Dumanlarım tütüyormuş ve o dumanlarda en çok yakınımdakiler nefes alamaz hale gelmişler. Ve yeniden, nasıl başlayacağımı bilemiyordum. Kötü düşündükçe her şey kötüye gidiyordu. Sonra “Sen değiş, dünyan değişsin” diyen biriyle tanıştık ailecek. Çok zorlanarak başlayan çalışmalar zamanla düşüncelerimizi değiştirip hayatı daha güzel bir hale getirebileceğimizi öğretti bizlere. Artık dumanım tütmüyor; yeniden ilişkilerimi geliştirme ve hayatımı imar peşindeyim. Uzun zamandan sonra belki de ilk kez nefes alabilmenin zevkine varıyorum. GÜZEL GÜNLERE ŞÜKRETTİKÇE DAHA GÜZEL GÜNLER GELİYOR!
Hoşnut Adam

Yepyeni Ben...

Ben 16 yaşındayım lise 2 gidiyorum. Bir olay yaşadım ve intihar ettim. Hayattan tamamen kurtulmak istiyordum yaşamak bana işkence gibi geliyordu. Herşeyden ve herkesden bunalmıştım. o kadar renksiz ve tatsız geliyordu ki herşey. kimseye anlatamıyordum. Mucize eseri hastahanede bir süre sonra hayata döndüm. Ailem perişan, şaşkın ve korku içindeydiler. Ben kendimi yaşadığım için iyi hissetmiyordum. Annem Leyla hanımın bir konferansını izlemiş ve beni merkezine getirdi. Daha o gün benimle yaptığı çalışma sonucunda içime yaşam sevinci doldu ve bir daha asla gitmedi. Benim bu tuşlara basıp şuan burada bunları yazıyor olmamı bile Leyla hocama borçluyum diyebilirim.

Çünkü beni yeniden hayata bağladı. Öylesine sıkılmış bezmiş bir haldeydim ki benim içimi görebilen anlayan ve içimdeki gücü farketmemi bir tek Leyla hoca sağladı. İyiki gelmişim, iyiki annem onu tanımış bulmuş ve iyiki onu tanımışım. Hayatın güzelliğini, zevkini ve hayatımın sorumluluğunu almayı bana öğretti. Okadar çok değiştim ki hergün ağlayıp bunalıma giren ben şimdi hep gülüyorum. Ben ya ben gülmeyi tamamen unutmuş bir insandım resmen. Hayattan yaşamaktan nefret ediyordum. ölümün eşiğinden döndürdü beni. İNANIRMISINIZ ŞİMDİ GÜLÜYORUM VE HAYATI SEVİYORUM. KENDİ HAYATIMIN HAKİMİYİM ARTIK…

GÖKYÜZÜ

Asla Pes Etme !!!

Buraya gelmek hayatımda yaptığım en güzel şeydi. Lise birinci sınıftaydım. Okulda çok zor bir dönemdi ama bunu Leyla Hanım’la beraber kolaylıkla atlattım. Artık kendime olan güvenim daha fazla ve hayata daha pozitif bakıyorum. Bir kuş kadar hafif ve özgürüm. Çevremdeki insanlarla ilişkim çok daha kuvvetli. Şimdi daha mutlu ve başarılıyım.
Mısra

Sınav ve Hayat Koçluğu

Merhaba, ben İrem ve ben YGS-LYS’ ye hazırlanan bir öğrenciydim, aşırı derecede stresliydim, panik yapıyordum artık aşamayacağım boyutlara gelmişti. Bildiğim şeyleri yapamıyordum, sınav kelimesi bile hasta hissetmeme neden oluyordu. Yapabileceğim hiçbir şeyi sınava yansıtamıyordum. Leyla Hanım’la tanıştığımda kendime güvenim de azalmıştı açıkçası. Leyla Hanım’ın yaptığı seanslar sonucunda gerçekten rahatladım fiziksel ve zihinsel olarak paniğim ve stresimden kurtuldum diyebilirim ki ben böyle durumlara ve seanslara asla inanmıyordum fakat Leyla Hanım’la tanıştıktan sonra bu ön yargımın yanlış olduğunu gördüm. Sadece sınav için değil geleceğimle ilgili hayatımla ilgili de çalıştık ve başarılı sonuçlar aldığımızı düşünüyorum çünkü birçok alanda düşünce yapım ve bakış açım değişti.

Sizlere de tavsiye ederim aranızda benim gibi ön yargılı olanlarınız varsa bir daha düşünmelerini öneriyorum çünkü stres ve panikle insan sağlıklı yaşayamaz. Kendinizi sevmeyi bilmiyorsanız öğrenmelisiniz çünkü bundan güzel bir şey yok. Bunları bana Leyla Hanım öğretti ve seanslarımız artık son bulmasına rağmen dediği her şeyi yapmaya devam ediyorum ve mutlu hissediyorum. Hayata bir de pembe gözlüklerle bakmayı deneyin o zaman daha mutlu olacaksınız.
Cansu İrem

Mısra

Sihirli Değnek

Hani masallarda olur sihirli bi değnek değer her şey mükemmel olur. İşte aynen öyle oldu. Hayatımda huzur, mutluluk, sabır gibi kavramların eksildiği ve kafamda felaket senaryoları yazar olduğum bi durumda ALLAH karşıma Leyla Hanım’ı çıkardı. Üç aylık bir süreç geçirdik içimdeki tüm güzellikler açığa çıktı. Artık mutlu, huzurlu, sağlıklı, başarılı, güzel, dinamik, özgüvenli birisiyim. Parayla pulla ölçülmeyecek güzellikler kattı hayatımıza. Kalbimle konuşmayı öğrendim, insanları yargılamamayı, gereksiz şeylerle uğraşmamayı öğrendim. Ben çok faydalandım. İhtiyaç duyarsanız doğru adrestir kendisi. Her şey için teşekkürler mutlu kalın Leyla Hanım …
Elmas

Hayatımın Adı Güneş...

Karanlıktaydım. Kendimi kaybolmuş hissediyordum. Üzerime fil oturmuş hatta o fil tepiniyordu üstümde. Tesadüf diye bir şey yok elbette Leyla Hanım (hatta artık bi abla benim için) ile iletişime geçtim. Bende var olduğunu bildiğim ama varlığını unuttuğum her şeyi tekrar görmemi sağladı Karanlığıma güneş gibi doğdu ben yolumu kendim buldum. Kendi ellerimle söndürdügüm tüm ışıkları tekrar yaktık birlikte. Hayatımın dönüm noktası dediğim şeyler değişti sıra sonuncuda . Hem hayatımı geri aldım hem de bi abla kazandım. Sizi seviyorum..
Güneş

Kendimle Yüzleşmek...

Hayatla ilgili endişelerim, kaygılarım ve takıntılarım vardı bunların farkındaydım, profesyonel desteğe ihtiyacım vardı. Allahım sen hayırlı kapılar aç diye sürekli dua ettim. Allah bir şekilde sizi karşıma çıkardı. Benim için bundan sonraki hayatım için açılmış olan en hayırlı kapısınız inşallah. O kadar güzel enerjiniz var ki , 3 aylık süre içinde bir çok problemimi hallettim. Kendimle yüzleştim, farkındalıklarımın farkına vardım. Şimdi hayata çok daha güzel, umutla bakıyorum, her sabah çok mutlu bir şekilde kalkıyorum. İnsanın başına gelecek en güzel şey kendinle yüzleşmesiymiş bunu çok iyi öğrendim. Bundan sonraki hayatımda hep bolluk bereket, huzur, sağlık, mutluluk başarı olacağına inanıyorum. Bunların nasıl olacağını öğrendim. Hayatıma dokunan en güzel kişilerden biri oldunuz, her şey için teşekkür ederim Leyla Hanım. Bir çok insanın hayatına dokunmanız dileğiyle… Dilek

Teşekkürler Leyla Hocam...

Okulda dersi dinlemeyen, evde ders çalışmayan, annem ve babamla durmadan kavga eden, öğretmenlerin bu gidişle senden adam olmaz dediği, kararsız, sorumsuz, kendine güvensiz, çekingen lise son sınıf öğrencisiydim. Annemin bulduğu koçla tanıştım ve çalışmaya başladık öncelikle bana ne kadar zeki olduğumu fark ettirdi. Kendi gücümü ve istersem, azimli olursam çok şey yapabileceğimi öğretti. Okulda başarım hızla arttı, ailem ve öğretmenlerimle ilişkilerim iyileşti. Yıllarca yapamadığım ödevleri tutkuyla yapmaya başladım. Üniversite için ekstra çalışmalar yapıyorum. Hedeflerim büyüdü, azmim ortaya çıktı. Buraya gelmekle hayatımın yönü gelişti ve değişti. Teşekkürler Leyla hocam.
Kutup Yıldızı

Kara Bulutlar Gitti, Pırıl Pırıl Güneş Geldi...

Merhabalar… Hayat ve hayatı yaşamak meğersem ne kadar güzel bir şeymiş. Leyla Hanım’dan koçluk almadan önce üstümde hep kara bulutlarla gezerdim, hem de yüksek gerilim hattı gibi şimşek atmaya hazır bir şekilde. 100 kişinin içinde gözü kapalı aralarındaki tek kurdu bulup kendime musallat ederdim. Koçluk almaya başladığım 3. seansından sonra bu kara bulutlar gitti, yerine pırıl pırıl bir gökyüzü, sıcacık, ışıl ışıl içimi ısıtan bir güneş aldı. Güzel yanı bu güneş şimdi benimle her yerde… İşlerim açıldı, bolluk ve bereket içinde mutlu ve huzurluyum. Aaa unutmadan önemli bir şey daha artık gözüm kapalı içlerindeki en değerli Koç’u buluyorum :)) Teşekkürler Leyla Hanım…
Şehime