MANEVİYATTA KİŞİSEL GELİŞİM KOÇLUĞU

BEDEN + RUH + ZİHİN DENGESİ = MUTLU YAŞAM
Ne için yaşıyoruz ve hayatımızın anlamı ne?

Kişisel gelişim alanında inançlı insanların çok daha başarılı ve kendileriyle barışık bir yaşam kurabildiklerini görüyoruz.
Yaradanın yarattıklarını ve kurduğu sistemi anlayan kişiler bu yaşamda ne yapıp yapmamaları gerektiğini daha iyi öğrenirler.
Geçici olarak yaşadığımız ve mutlak bir sonu olan ömrümüzün sınırlarının farkına varmalıyız. Danışanlarımla yaptığım çalışmalar da inançları güçlü olanların kendilerini ve yaşamlarını organize etme konularında daha çabuk yol aldıklarını gözlemledim.
Kuantum bilimi ile beyin ve dua arasındaki ilişki daha anlaşılabilir olmuştur. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki dua ile beyin gücümüzü şuan yaşadığımız hayatımızı daha güzel düzenlemede ve ölüm ötesi hayatımızı düzenlemekte kullanabileceğimiz anlaşılmıştır.
Bireysel koçluk çalışmalarım sırasında danışanlarımla yaptığım ve çok olumlu sonuçlar aldığım bazı çalışmalarımı paylaşmak isterim.
ŞÜKÜR ÇALIŞMASI
Kendinize küçük bir defter edinin ve bu defterin içine hayatınızda şükrettiğiniz şeyleri maddeler halinde yazın.
Örneğin;
1- Allahım sağlıklı olduğum için şükürler olsun,
2- Allahım annemin varlığı için şükürler olsun vb.
Hergün bu şükürlere yenilerini eklemeye devam edin, yazdıklarınızı okuyun. Bu çalışma size kendinizi daha iyi hissettirecek ve nelere sahip olduğunuzu fark ettirecek.

İYİLİK ÇALIŞMASI
Hergün mutlaka koşullarınız ölçüsünde bir iyilik yapın. Bu iyilik yaşlı birini ziyaret ya da telefonla hatırını sorma, hasta ziyareti, birine moral verme, varsa anne ve babanızın hatırını sorma olabilir. Siz bu konuda daha yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Bu çalışmaları benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum. İyilikleri başkalarını memnun etmek için yaptığımızı sanabiliriz oysa asıl olan bizim ruhumuzu besliyor olmaları ve bizi mutlu hissettirmeleridir.

DUA ÇALIŞMASI
Her sabah yataktan kalkarken şükürle dua ederek kalktığımızda kendimizi yeni bir güne daha iyi hazırlamış oluruz. Kendinize ait okuduğunuz dualarınızı küçük defterinize yazarak ihtiyacınız olduğunda okuyabilirsiniz Bu konularda araştırmalar yaparak ihtiyacımız olan bilgilere ulaşabilir ve ruhen kendinizi yapılandırıp derin huzuru yakalayabiliriz.

Randevu ve iletişim için: 0224 245 01 09

Paylaş