Makaleler

Kuantum Yaşam Koçluğu

Son dönemde en çok merak edilen konulardan biri olan Kuantum Yaşam Koçluğu, birçok kişi tarafından araştırılmaya devam ediyor. Kısaca “enerji koçluğu” olarak yorumlanabilecek olan Kuantum Yaşam Koçluğu, kişinin evren ile uyumunun sağlanması için gerçekleştirilen çalışmaları kapsıyor. Kuantum Yaşam Koçu, kişinin geçmişte ya da günümüzde yaşadığı olumsuz inanç gruplarının değişmemesi halinde, aynı olumsuz durumları yeniden yaşayacağını, bu nedenle gelecekteki değişimin öncelikle geçmişten başlaması gerektiğini savunur. Kuantum Yaşam Koçu, kendisine başvuran kişinin bozulan enerji dengesini yeniden düzenler ve farklı bakış açıları ile hayatını yeniden düzenlemesine yardımcı olur. Kuantum Yaşam Koçluğu eğitimi alan kişiler, kendilerini ve çevresindeki kişileri yeniden anlamaya ve onları daha sağlıklı değerlendirmeye başlar. Böylece kişi, hem çevresiyle hem de evrenle daha uyumlu hale gelir. Eğitimi alan kişiler, Kuantum Yaşam Koçu olarak çalışabilir ve çevresindeki kişilere danışmanlık yapabilir.

KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİNDE NELER VAR?

Kuantum Yaşam Koçluğu eğitimi, yaklaşık olarak 3 ay sürüyor. Eğitim kapsamında ilk olarak kuantum mekaniği ve felsefesinin ne olduğu, ruh, beden ve zihin bütünlüğünün kavranması ile zihnin yapısı öğretiliyor. Bunun yanı sıra eğitimin sonunda doğru nefes teknikleri, kinesiyoloji tekniği, kuantum sıçramasının ne olduğu ve bilinçaltının yeniden nasıl programlanacağı benimseniyor.

Eğitim kapsamında verilen derslerden bazıları şu şekilde:

  • Kuantum Yaşam Koçluğu’nun felsefesi, ahlaki ve etik değerleri, özellikleri
  • Kuantum Yaşam Koçluğu eğitiminin kişiye ve çevresine olan faydaları
  • Danışan kişiyle ilk iletişim, gözlem, tespit eğitimleri
  • Danışan kişinin, kişilik renginin, kişilik tipinin, inanç kayıtlarının, değişim ihtiyacının tespit edilmesi
  • Danışan kişinin zayıf ve güçlü noktalarının belirlenmesi
  • Kuantum sıçraması eğitimi, bu sıçrama için kullanılan yöntemler
  • Kuantum Bilinçaltı CD’nin kaydedilme ve uygulanma tekniği
  • Staj uygulaması ve eğitimin tamamlanması

KUANTUM BİLİNÇALTI CD’Sİ NEDİR, NE İŞE YARAR?

Kuantum Yaşam Koçu tarafından hazırlanan Kuantum Bilinçaltı CD’si, bilinçaltının telkini için özel olarak üretilmiş CD’lerdir. Kişinin uykudan önce dinlemesi gereken CD’ler, minimum 3 ay (toplamda 6 ay) kullanılıyor. 21 gün boyunca her gün dinlenen Kuantum Bilinçaltı CD’sine 7 gün ara veriliyor ve 28 günlük döngü tamamlanmış oluyor. Etkisi kanıtlanmış olan Kuantum Bilinçaltı CD’si, günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor ve kişilerin hayatlarının yeniden düzene girmesini sağlıyor.

KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞUNU KİMLER ALMALI?

Kuantum Yaşam Koçluğu, çoğunlukla kişisel gelişimini gerçekleştirmenin yanı sıra kişisel gelişim uzmanı olmak isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Bunun yanı sıra farklı bir sistem öğrenmek isteyen yaşam koçları, öğrenci koçları ve ilişki koçları, Kuantum Yaşam Koçluğu eğitimi alıyor.

Leyla Loyan Güçtaş olarak, bugüne dek yüzlerce kişiye Kuantum Yaşam Koçluğu eğitimi vererek hayatlarını yeniden düzenlemelerini sağladım. Kişilerin enerji problemlerini en hızlı şekilde çözerek onların yeniden sağlıklı bir hayata geçişinde yardımcı oldum. Siz de Kuantum Yaşam Koçluğu eğitimi hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için, Cumhuriyet Mahallesi Fatih Sultan Mehmet bulvarı No:53 Mersa Sitesi B Blok D:1 Dominos Pizza Üstü adresinde bulunan ofisimi ziyaret edebilir, bana (0224) 245 01 09 numaralı telefondan ulaşabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Siz de Kuantum Yaşam Koçluğu için vakit kaybetmeden arayın.

Yazar Hakkında

Leyla GÜÇTAŞ

Yorum Yap veya Soru Sor

Yorum yapmak veya soru sormak için tıklayınız

Video

SON EKLENEN YAZILAR