Makaleler

Online sınav koçu

Her öğrenci, sınav dönemlerinin yanı sıra öğrencilik kariyerinde desteğe ihtiyaç duyar. Öğrencilerin bir kısmı bu destek ihtiyacını dershane ile kapatırken bir kısmı ise özel ders alır. Dershaneler ve özel dersler, öğrencinin eğitim ihtiyacını karşılarken motivasyon konusunda ise herhangi bir katkıda bulunmaz. Halbuki; öğrencinin en çok ihtiyaç duyduğu desteklerden biri de motivasyondur. Öğrenciler, bu tür dönemlerde planlı çalışmasını sağlayacak, aklına takılacak soruları sorabilecek ve motivasyonunu yükseltecek kişileri arar. Online sınav koçluğu, tam da bu anda öğrencilerin yardımına koşuyor.

Her öğrenci, hem kişilik hem de yetenek olarak birbirinden farklıdır. Bu nedenle tüm öğrencilere aynı programın uygulanması, başarısız bir sonuç ortaya çıkarır. Yıllardır gerçekleştirdiğimiz sınav koçluğu hizmetiyle, yüzlerce öğrencinin öğrencilik kariyerini düzenleyerek motivasyonlarını artırdık. Yılların verdiği tecrübeyle öğrencileri daha yukarı taşıyacak programları oluşturduk.

ONLİNE SINAV KOÇU OLARAK NELER YAPIYORUZ?

Online sınav koçluğu kapsamında yaptığımız çalışmalar ayrılıyor. Öğrencilerimizi bugüne dek başarıya ulaştıran çalışmalar şu şekilde:

  • Yol haritası: Öğrencilerin büyük çoğunluğu, hedefini belirler ancak kullanacakları kaynaklarla ilgili yardıma ihtiyaç duyar. Online öğrenci koçu olarak öğrencilerin başarılı olması için gerek duyduğu kaynakları tespit ediyor ve öğrenciye yön veriyoruz.
  • Ders çalışma programı: Öğrencilerin ders çalışmaları sırasında sık sık motivasyon kaybı yaşarlar. Bunun en önemli sebeplerinden biri, çalışma programının standart bir şekilde hazırlanmış ve öğrencinin özelliklerinin önemsenmemiş olmasıdır. Online sınav koçu olarak, öğrencilerimizin niteliklerine uygun çalışma programı hazırlıyor ve motivasyonlarını en üst seviyede tutacak şekilde çalışmalarını sağlıyoruz.
  • Ödev ve ders takibi: Online öğrenci koçu olarak, öğrencilerin çalışmaları gerektiği kaynakları ve ders programını oluşturduktan sonra takip sistemine geçiyoruz. Öğrencilerimizin eksik olduğu noktaları belirliyor, bu yönde çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz. Böylece öğrencimizi yarıştaki diğer öğrencilerin önüne geçiriyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

Online sınav koçu desteğini ne zaman alabilirim?

Online sınav koçu hizmetimizi istediğiniz zaman, ne zaman sınav koçluğuna ihtiyaç duyarsanız alabilirsiniz. Öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmak ve kariyerlerini üst seviyeye taşımak için sınırlı sayıda öğrenciye destek veriyoruz. Bununla birlikte öğrencilerin bir an önce online sınav koçu desteği alması önem taşıyor. Çünkü sınava olan süre azaldıkça, yapılacak çalışmalar sıkışacağı için alınan verim de azalmaya başlıyor.

Her bölümden öğrenci, sınav koçluğu alabiliyor mu?

Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz online sınav koçluğu hizmetimizle, tüm bölümlerden öğrencilerimize hizmet verdik ve başarılı olduk. Online sınav koçluğu hizmeti alan öğrencilerimize, hangi bölümden olursa olsun en iyi koçluğu sunduk.

Dershaneye gitmek yerine sınav koçluğu almalı mıyım?

Bu soruya yanıtı, ancak öğrencinin kendisi verebilir. İyi bir dershaneye gitmek, öğrenci için elbette olumlu bir tablo ortaya çıkarır. Bunun yanı sıra kötü bir dershane tercihi, öğrenciyi zor bir duruma da sokabilir. Biz online sınav koçu olarak, öğrencilerimiz dershaneye gitsin ya da gitmesin, onlara en başarılı olacak şekilde destek olmayı sürdürüyoruz.

Siz de online sınav koçluğu hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilir ve çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Online sınav koçu olarak, bugüne dek iyi yerlere getirdiğimiz öğrencilerimizin verdiği güvenle, yeni öğrencilerimizi bekliyoruz. Siz de ayrıcalıklı öğrenciler arasına katılmak için, 05333698880 numaralı telefonumuzu hemen arayın.

Yazar Hakkında

Leyla GÜÇTAŞ

Yorum Yap veya Soru Sor

Yorum yapmak veya soru sormak için tıklayınız

Video

SON EKLENEN YAZILAR