ONLINE KOÇLUK

Günümüzün yaşam koşulları hızla gelişmekte ve aynı gelişmeye nazaran zaman problemi ortaya çıkmakta. Artan şehir nüfusları, ekonomik gelişmeler, gelişmişlikle birlikte trafik sorunları gibi bir çok yeni sorunlara gebe kalmakta.

Bu tip durumlar için çözüm online koçlukOnline koçluk nedir sorusunun cevabı, danışanın evinden, iş yerinden, ofisinden, yada müsait olduğu herhangi bir yerden, internet bağlantısı aracılığıyla çeşitli platformlar üzerinden örneğin whatsapp, skype, zoom… gibi araçlar sayesinde uzaktan hizmet aldığı koçluk seanslarıdır. Bu online koçluk seanslarının yapılma sebepleri arasında zaman sorunları olabileceği gibi, maalesef 2020 yılı başlarında ortaya çıkan korona virüsü covid-19 salgını nedeniyle yakın temastan uzak olma gibi nedenler olabilmekte.

Eğer Bursa dışında yaşıyorsanız ve bulunduğunuz yerde kendinize uygun, uyum sağlayacak bir koç bulamamışsanız ONLINE olarak koçluk alabilirsiniz. Yüz yüze koçluğun tabi ki bir takım avantajları vardır ancak şartların uygun olmadığı durumlarda online koçluk da iyi sonuç verir. Kişisel gelişimle yakından ilgilenen pek çok insan kitaplardan, medyadan takip ederek topladıkları bilgilerle, deneyimlerini bir araya getirerek kendilerini geliştirmeye, değiştirmeye çalışırlar. Ancak elde edilen bu bilgilerin kişinin kendisine uygulaması, kişinin motive edilmesi ve hızlı farkındalık kazanması için bir aynaya ihtiyacı vardır. Bilgi uygulanmadığında sadece bir sözden ibarettir. Bugün pek çok bilgiyi kolaylıkla elde edebilirsiniz, ancak onu hayata geçirmeye gelince de orada takılır kalırsınız. Oysa koçluk aldığınızda çok daha çabuk harekete geçer ve sorun yaşadığınızda da eskiye oranla yola daha güçlü devam edersiniz. Online Yaşam Koçluğu seanslarıyla kendinizi yeniden yapılandırabilir, başarılı ve mutlu bir hayatı kendinize çekebilirsiniz.

Online koçluk hizmetleri, koçların hizmet verdiği, yaşam koçluğuöğrenci koçluğukurumsal koçlukbireysel koçlukaile koçluğu gibi bir çok alan için de yapılabilmektedir. Zaman çağa ayak uydurma çağıdır. Bu çağın gereksinimi de online koçluk hizmetidir…

Randevu ve iletişim için: 0224 245 01 09

Paylaş